Oluline info

Oluline info

E-bike matkad sobivad täiskasvanutele ning lastele alates 12 eluaastast.

Milline riietus valida

Parima matkakogemuse saamise juures on äärmiselt oluline õigesti valitud riietus.
Pane selga  ilmastikule vastavad tuulekindlad riided ning jalga tugeva tallaga mugavad jalanõud. Kasuta kihilist riietumismeetodit, et vajadusel saaksid kihte lisada või vähemaks võtta. Vihmase ilma korral vali veekindlad riided ja jalanõud ja alati tasub kaasa võtta ka kuivad vahetusriided.  Jahedama ilmaga võtke ühes ka mugav  müts, mis sobib kiivri alla (tutimüts ei mahu)  ning kindlasti ärge unustage kindaid, kuna käed on esimesed, mis jahedama ilma korral külmetama hakkavad.

Kuidas töötab elektriline jalgratas/tõukeratas

Elektriratta tööpõhimõte on lihtne- rattal on küljes mootor, mis tõukerattamudelite puhul liigutab ratast sinu eest (tarvis vaid näpuga gaasi anda) ning pedaalidega mudelitel võimendab väntamise tugevust nii, et rattur ise ei tunne mingit raskust, kuid ratas liigub nagu võluväel ning kiirusega kuni 25 km/h.

Meie elektroirattad on kõik suurte lauade maastikurehvidega, mis lähevad läbi nii liivast, lumest kui porist.

Meie kasutame oma matkadel nii tõukerattaraamil kui pedaalidega elektrilisi Fatbike sõltuvalt rajast ning grupi suurusest (on võimalik teha ka kombineeritud matkasid)

  • Kvaliteetsed ja hooldatud elektrirattad
  • Professionaalsed matkasaatjad
  • Korralikult ette valmistatud  rattamatkarajad
Kas matkal osalemiseks peab olema heas sportlikus vormis?
Ei- elektrirattamatka üks võludest on see, et saad koormuse reguleerida täpselt selliseks, nagu Sinule sobib. Trenni eesmärgil saad mootori reguleerida miinimumile või lausa välja lülitada ning lihtsalt lõbusõidu nautimiseks pane mootor tugevamale astmele.  Elektrimootorid ühtlustavad grupi liikmete tempo ning keegi ei pea muretsema mahajäämise pärast.
Mida panna selga?
Vali riietus alati vastavat ilmale. Soovitame panna selga tuulekindla kihilise riietuse, et saaksid vajadusel sõidu ajal kihte lisada- ära võtta. Jalanõud peaksid olema mugavad ja kindlasti kinnised- nii on mugav ja turvaline.
Kas saan tellida tuuri ka oma soovitud asukohta?
Jah- avastame rõõmuga uusi kohtasid ning teostame tuure ka kliendi valitud asukohas. Anna meile teada oma soovidest ning asume planeerima.